SHAHMEN

SHAHMEN виступить у Києві у рамках Poison World Tour.

Після випуску альбому «California is Cold» SHAHMEN вирушив в тур, його виступ у Києві відбудеться 13 вересня у клубі MonteRay.

Від самого початку, до складу гурту входили репер Bless із Лос-Анджелеса та амстердамський музикант і продюсер SENSE. Понаді 10 років тому вони зустрілися в Амстердамі і, записавши один спільний трек, розійшлися. Але вже наступного літа Bless повернувся в Амстердам, щоб записати з SENSE цілий альбом. Їх LP «All in The Circle»
став сучасною класикою, а хіт Mark досяг 25 мільйонів стрімів та позиції №1 у iTunes.

З часом Shahmen перетворився на сольний проект репера Bless. У січні 2018 він випустив третю платівку під іменем Shahmen, у якій він розповідає про своє повернення до Каліфорнії, про біль і любов, які він там знайшов. Об’їздивши світ, репер повертається у рідний штат, але його чекають самі розчарування. Саме тому альбом «California is Cold» зберіг ту похмуру атмосферу, яка завжди виділяла хіп-хоп Shahmen з-поміж інших. І хоч альбом відрізняється від попередніх, ріст Bless як артиста помітний у кожному треці.
Не дивно, що платівка стала найуспішнішою роботою Shahmen, опинившись серед Top 200 альбомів у 15 країнах на Apple Music. Іконічні відео «Black Flowers» та «Poison» перенесли мільйони прихильників у вулиці Токіо та пустелі Каліфорнії. І це лише початок подорожі.
Квитки: https://concert.ua/ru/event/shahmen

Дата

13 Сен 2018

Время

20:00 - 23:00

Цена

від 620 грн.

Места

MonteRay Live Stage
Киев, ул. Прорезная, 8
Категория
MonteRay Live Stage

Организатор

MonteRay Live Stage
Телефон
+380676320448
Веб сайт
https://vk.com/monteray_live_stage
QR Code

No Comments

Give a Reply