Loqiemean

14 жовтня в MonteRay Live Stage тебе чекає концерт Loqiemean! Вливайся в зграю — гримітитемо кістками! На сцені київського клубу Loqiemean виконає обидві «Повістки» і гарантовано допоможе всім увірватися в слем!

Роман Худяков (таке справжнє ім’я співака) — edm-продюсер, МС і битмейкер. Родом із Томська, зараз живе і працює в Москві. В юності слухав Metallica, Kingdome Come, Lenny Kravitz і ін. В 13 років захопився проектом по створенню мінусовок — FL Studio. А через 5 років був створений і сам Loqiemean (злиття англійських слів lock і mean). Після позитивних відгуків на перші проби Роман вирішив займатися музикою впритул.

Wasted: Part 2 — саме так називалася перша спільна робота зі SlippahNeSpi, представлена Loqiemean в 2015 році.

Альбом Beast of No Nation став дебютним для репера (до цього в одному збірнику він виступав як продюсер). У тому ж 2017 році вийшов другий альбом Loqiemean — «Порядок». Від попередніх 16 пісень він відрізнявся більш агресивним стилем, важким і брудним звучанням.

Восени битмейкер вперше вирушає у великий сольний тур і вперше відвідає столицю України! Приходь на цього яскравого і незвичайного виконавця, щоб з великою часткою сарказму обговорити злободенні проблеми.

Квитки: https://concert.ua/uk/event/loqiemean

Дата

14 Окт 2018

Время

19:00 - 22:00

Цена

від 350 грн.

Места

MonteRay Live Stage
Киев, ул. Прорезная, 8
Категория
MonteRay Live Stage

Организатор

MonteRay Live Stage
Телефон
+380676320448
Веб сайт
https://vk.com/monteray_live_stage
QR Code

No Comments

Give a Reply